Ansambel AARE

Eesti tantsumuusika, polkast rockini, need on märksõnad mis iseloomustavad Ansambel AARE't. Meie repertuaaris on igihaljaid rahva lemmiklugusid, veidi süldimuusikat, kaasaegseid hitte, kuid ka omaloomingut. Tantsumuusikast on kavas aeglane valss, rumba, jive, fokstrott, cha-cha-cha, tango, rock, saab tantsida ka perekonnavalssi, jenkat, lambaadat, kankaani ja muudki. Ansamblis AARE musitseerivad muusikud Aare Mäeorg ja Aime Mäeorg.

Ansambel AARE: Aare Mäeorg ja Aime Mäeorg

Meie bänd on hea valik eraisikute ja ettevõtete pidude ja meelelahutusürituste muusikaga sisustamiseks. Saate meid valida eraldi ansamblina, kuid ka koos peo või pulma juhtimisega. Oleme esinenud kõikjal, ka saartel ja tuleme rõõmsasti igasse Eestimaa paika, kuhu meid oodatakse!

Põhipilliks on süntesaator. Lauldakse nii kahehäälselt kui ka solistidena. Muusika jõuab kuulajani otse pillimehe sõrmede alt, valmis „põhjasid“ kasutame harvem, siis on lisapilliks kitarr. Pidude alguseid, lillede üleandmist ja õnnitlemise tseremooniat saadab elav instrumentaalmuusika. Üritustel oleme kohal varakult, et mitte häirida pidu pillide ja tehnika ülesseadmise ja häälestamisega.

Ühine muusikategemine sai alguse 1983. aastal live-bändides Moment ja Gild Viljandimaal. Perebändiga tehti algust 1993. aastal. Mustla rahvamaja juhatajana töötades, õpetas Aare ka noortele kitarrimängu ja tema juhendamisel tegutsesid ka noorte ansamblid. Üks koosseis oli Viljandimaal laineid löönud noortebänd Metanool, mis osales edukalt mitmetel konkurssidel ja esinemas käidi noortefestivalil Saksamaalgi. Ka superstaari saate finalist Jaanus Saago õppis rahvamaja kitarriringis Aare juhendamisel esimesed kitarriduurid. Lisaks klahvpillidele mängib Aare kitarri ja veidi trumme ning on mänginud ka kontrabassi ja kannelt. Aime on lauluinimene - laulnud koorides, ansamblites ning esinenud solistina.

Muusika tegemine on meile rõõm , mis annab elule värvi.