Pulmaisa (Pulmaema) / Õhtujuht Aime Mäeorg

Pulmad

Pulmad on inimese elus üks tähtsaim sündmus, selle suurepäraseks kulgemiseks on vaja kogenud pulmavanemat. Pakume teile pulmaema eraldi või koos Ansambel AARE’ga. Meie korraldatud pulm moodustab ühtse terviku - muusika, mängud ja teised osad on tasakaalus.

Pulmaisa (Pulmaema) ja Õhtujuht Aime Mäeorg

Arutame teiega varem läbi kõik pulma etapid ja panema paika peokava. Pulmas saadan noorpaari alates registreerimisest või laulatusest kuni hiliste õhtutundideni, pidu ei lõppe südaööl, hiljemgi pakume tegevust ja muusikat. Aitan koostada sõidu marsruudi ja teel pulmamajja suunan pulma-rongi tegevusi. Peo ajal tegutseme koos pillimees Aarega, kes saadab ringmänge ja ühislaule kitarril, toetab laulu ja muuga.

Olen põhjalikult uurinud Eesti pulmakombeid, kogunud materjali pulma traditsioonidest, pulmapeo paikadest Eestis ja seadnud kokku infolehe, kus on kirjas ettevalmistused pulmadeks, pulmapäeva kulgemisest, mida rääkida vanematega jne. Saab näha näidiseid pulmaatribuutikast (pulmalaulikud, ametimärgid, pulmalehed, lauakaardid, rinnasildid). Soovijatega saame vaadata filmiklippe korraldatavatest tegevustest pulmas. Vastavalt pulmapeo stiilile olen viinud läbi ka vanu pulmarituaale: tanutamine, põlletamine ja vanade pulmamängude mängimine.

Teie pulmapeo õnnestumiseks soovitan teil valida oma pulma sisustama kogu meie meeskonna. Kui pulmaisa, pillimehed ja kaameramees kohtuvad esmakordselt, ning tegutsevad oma isiklikust programmist lähtudes, ei pruugi kõik nauditavalt kulgeda, sest tegijameeskonna koostöö on pulma õnnestumisel väga oluline.

Esimeste pulmade korraldamine sai teoks juba 1986. aastal. Peale neid hästi õnnestunud pidusid hakkas tulema tööpakkumisi, esmalt lähikonnast, aga nüüdseks üle kogu Eestimaa. Tunnen end juba kogenud pulmaemana. Ühe toreda pulma eestvedamine muudab mind lausa õnnelikuks! Rahulolevaid noorpaare ja peolisi lisandub iga peoga. Tellijad on leidnud mind enamasti mõnel peol ise osaledes või kellegi soovitusel. Pulmakorralduses pean kõige olulisemaks kvaliteeti – peole eelneb alati põhjalik ettevalmistustöö ja ma ei lähe kunagi „mütsiga lööma“. Olulisim on, et realiseeruks noorpaari nägemus oma peost. Sellest lähtuvalt on minu missiooniks seada kokku peokava koos omapoolsete nõuannete ja soovitustega.

Sünnipäevad, juubelid, firmapeod ja muud üritused

Õhtujuht olen olnud juba peaaegu sama kaua kui pulmaemagi.

Olen sisustanud ja juhtinud eraisikute juubeleid, jõulupidusid ja pereõhtuid.
Kuid minu kompetentsi kuuluvad ka firmapeod ja asutuste juubeleid, ettevõtete jõulupeod. Mõned näited minu portfooliost:
Põhja Regionaalne Maanteedeamet, OÜ Ramsi VK, OÜ Saaremaa Lihatööstus, Eltel Networks AS, OÜ Select NOR, AS Haret, Ameerika Autoteeninduse OÜ, Baltic Marine Group AS, M ja P Nurst AS jt.

Leian, et peo õnnestumiseks on õhtujuhil oluline roll, mitte vähem tähtis ei ole ka peokoht. Olen olnud ürituste korraldajaks väga paljudes erinevates Eestimaa peopaikades ja tean soovitada teie peo jaoks parimad peokohad.

Aitan ettevalmistada ja kokku seada peo kava, mul on palju kogemusi ja häid nõuandeid. Peomajas võtan vastu külalised, juhin õnnitlemistseremooniat, korraldan seltskonnamänge, viktoriini, ühislaule jne. Peo käigus suhtlen toitlustajatega, et teie saaksite muretult pidu nautida. Garanteerin peo hea kordamineku.

Valides oma pulmaemaks või õhtujuhiks Aime koos ansambel AARE’ga, garanteerime:

 • juhhuu!!!, tuleb parim pidu, kus olete viibinud;
 • pidu kulgeb hoogsalt ja on meeldejääv;
 • peolisi ei panda ebamugavatesse olukordadadesse ja ei korraldata piinlikke mänge;
 • korraldajad ei tarbi peo ajal alkoholi, kuna meie tööeetika seda ei luba;
 • pidu on läbimõeldud ja moodustab terviku;
 • tähelepanu keskmes on noorpaar/juubilar, mitte peojuht;
 • peolistel jääb mahti ka pidu nautida ja juttu vesta;
 • saate oma tähtsündmuse usaldada kogenud tegijate hoolde, kes teie soovide ja maitsega arvestavad;
 • pulmaema on diskreetne ja aitab märkamatult siluda pisi-apsud, nii, et teised seda ei märkagi;
 • hea suhtlejana tulen toime ka kapriissemate külaliste, pretensioonikate äiade- ämmade ja jonnivate lastega;
 • te ei pea muretsema pisiasjade pärast, sest oleme koos teiega teinud põhjaliku ettevalmistustöö.