Ansambel AARE ja pulmaema

Tere, soovime Teid ja Aaret tänada, et aitasite muuta meie tähtsa päeva sujuvalt kulgevaks, meeleolukaks ning mälestusterohkeks! Ja siit ka meenutuseks üks foto! Tervitades ja tänades,

Terje & Meelis

Ansambel AARE ja pulmaema

Tere,siis oli teil ikka pikka sõit aga tore et ilusti kohale jõudsite.Ise saime koju pool seitse :) Kõik oli super ja külalised jäid väga rahule kõigega :)Suured tänud teile.

Kati & Kalvo

Ansambel AARE ja pulmaema

Aime ja Aare, tahame Teid südamest tänada, et muutsite meie erilise päeva veelgi erilisemaks! Nii meie kui ka kõik külalised olid peoga väga rahul. Suur-suur aitäh!

Kristina & Marko

Ansambel AARE ja õhtujuht

Tere! Jäin koos oma külalistega nii väga teie korraldatud peoga rahule. Enamus külalisi küsisid,et kust ma küll teid leidsin. See on ikka tõeline proffessionaalsus kui suutsite kohe alguses rahva poolehoiu võita ja peo käima tõmmata. Ja kust te küll teadsite,et mulle meeldibki just selline muusika nagu teie esitasite. Täiesti uskumatu! Igatahes suured-suured tänud ja edu edaspidiseks!

Sirje

Ansambel AARE ja õhtujuht

Suured tänud ka meie poolt peo juhtimise ja muusikalise sisustamise eest! Rahvas jäi väga rahule. Aeg kulges nii kiiresti ja märkamatult, et "söömiseks ja napsu võtmiseks" aega eriti ei jäänudki :). Aga tegelikult see viimane polegi eriti tähtis, ikka pigem see, et pidevalt on mingi tegevus ja kõikidel huvitav ning lõbus olla. Pidu kestis ca 2 - 3-ni öösel ja eks see peagi mingil hetkel lõppema.Veelkord, aitäh Teile ja edu edaspidiseks!

Eve & Mati

Ansambel AARE ja õhtujuht

Tere kallid Aime ja Aare! Jõudsin just lõpetada oma töösünnipäeva ja pidingi maha istuma selleks, et saata Teile tänukiri! Ma jäin väga peokorraldusega rahule ja apsud on nii inimlikud! Ausalt! Te tegite kõik selleks, et minu pidu hästi õnnestuks! Ja õnnestus! Esimesest peomõttest alates (mäletate seda unenägu, millest rääkisin!) sujus minu jaoks kõik maksimaalselt ladusalt ja järelikult pidigi see pidu just selline tulema! Imeline tunne oli see, et saali sisse astudes olin ma mina ise ja ka külalistest rääkides tundsin sügavat rahu- ja tänutunnet! Aitäh veelkord! Soovin Teile palju toredaid seltskondasid ja imelisi inimesi! Siiralt uusi kohtumisi lootes

Sirje ja meie pere

Ansambel AARE ja pulmaema

Tere!
Meie jäime peoga väga rahule. Ülipositiivne tagasiside tuli inimestelt. Tunne on hea, aga mullivann ei olnud kõige parem. Vesi oli väga kollane ja imelik. Ei tea miks. Kala küpsetati meil ära, kuid hommikune teenindus ei olnud just kõige parem. Söögid koristati külaliste nina alt ära ja kõik. Aga ülskokkuvõttes oleme väga rahul. Ma loodan, et video vinge tuleb, ennast video pealt vaadata on veider. Üllatusime, et inimesed ei tahtnudki end purju juua. See oli väga eht. Nüüd olen"õnnelikult"Tallinnas tööl tagasi.

Merli

Ansambel AARE ja pulmaema

Tere,
Saime ilusti video vaatadud ja piltid ,see meeldis meile väga ja oleme väga väga rahul.

Janno & Diana

Ansambel AARE ja pulmaema

Tere!
Tahtsime veel kord tänada Teid selle meeldiva ja igati korda läinud peo eest. Pulmalistelt oleme saanud ainult väga positiivset tagsisidet, mitte keegi ei nurisenud millegi üle. Kõik oli super lihtsalt, aitäh! Võib öelda et see pidu ületas isegi meie ootused. Saadame Teile ka ühe pildi mälestuseks.
Parimatega

Roman & Ksenija

Ansambel AARE ja pulmaema

Tere Aime ja Aare.
Pidu kulges ilusti edasi.Kõik jäid peoga väga rahule.Te meeldisite peolistele väga.Nad kiitsid teid teavani.Pidu kestis hommikul 8-sani muidu oleks kauemgi kestnud ,aga me Leviga väsisime ära ja jäime laua otsa magama. Saime 2-3 tundi magada siis oma maja juurde edasi pidutsema ja nii kuni eilse õhtuni.Vahe peal käisime peoruume koristamas.See nägi välja nagu tornaado oleks üle käinud.Pidu oli vägav ja võimas.Levi sõitis täna soome tagasi.Ma likviteerisin täna veel viimast pulma segadust.Oleme ise ka peoga nii rahul.Minu vanaema kiitis taevani ja mu tädi ütles et pole oma elu jooksul veel nii palju tantsinud ja pidutsenud.Soovitame teid alati suure rõõmuga.Kõik küsisid ka kust kohast me teid leidsime.Mu õele meeldisite te väga ,ta ütles et olite väga sõdamlikud ja lahked inimesed.kõikidele meeldisid mängud ja teie muusika.Siltidega viinapudelid läksid nagu soojad saiad ,kõik tahtsid mälestuseks saada.Pidime osadele lihtsalt silte juurde andma kuna nõudlus oli nii suur.Ühesõnaga teie etteaste ja pidu oli võimas.Ootan huviga pulmavideot.Kõike parimat teile soovides,

Anu & Levi

Ansambel AARE ja pulmaema

Tere!
Video meeldis väga. Aitäh teile. Jäime teiega väga rahule. Teinekord, kui on vaja mingit pidu korraldada teame kelle poolde pöörduda. Kõike kaunist teile!

Kati & Gunnar

Ansambel AARE ja õhtujuht

Tere.
Muljeid kuulates meeldis rahvale teie sisustatud õhtu väga, rahule jäid nii minu 73a. ema kui ka 37a. abiline Iveta
Kuna ma ei ole kunagi varem sellist suuremat ja pidulikumat üritust planeerinud, siis ma olen väga rahul, et Aime oskas märkamatult minusse kogunenud pinged maha võtta ja mina sain muretult oma pidu nautida.
Minu arvates laabus kõik sujuvalt ja kenasti (välja arvatud mõned ootamatud väga isiklikud kahetsusväärsed seigad, mida ka ilmselt teie märkasite) ja aeg lausa lendas, sest minul oli küll ajataju täiesti kadunud. Aitäh teile ilusa peo eest.
Edu teile edaspidiseks!

Liivi

Ansambel AARE ja õhtujuht

Ma tänan Teid kogu südamest. Ma jäin peoga väga, väga rahule. Olete äärmiselt meeldivad ja toredad.Mul oli enne pidu ikka päris suur paanika, aga Teiega vestlemine pühkis kõik hirmud hoobilt.Soovin edu ja jõudu ning kindlasti kasutan Teie abi ka edaspidi, kui tekib soov juubelit pidada (aastad mööduvad ju linnulennul) või ehk mõni sõber või sugulane soovib pidutseda ja vajab meeldivaid õhtujuhte. SUUR, SUUR AITÄH!
Kõike kaunist ning kuldset sügist!

Kersti

Ansambel AARE ja pulmaema

Tere,
tahtsin teid tänada super peo eest. K6ik kiitsid teid. Tahtsin veel kysida selle video kohta, kas see on valmis? Kui on siis ega te juhuslikult see nädalavahetus ei ole Tallinnas? Tervitades,

Kaisa & Gunnar

Ansambel AARE ja pulmaema

Oleme väga tänulikud teile, et aitasite meie imelise pulmapäeva eriliseks muuta. Aitäh, abi ja nõuannete eest meie päeva ettevalmistamisel. Aitäh, ilusate sõnade ja soovituste eest. Aitäh, imekaunite meloodiate ja vahvate mängude eest. Suured tänud teile!! Soovitame teistelegi!!!

Annely & Margus

Ansambel AARE ja pulmaema

Alustaks sellest, et väga meeldiv oli teiega enne pulmapidu asju ajada - olete äärmiselt sõbralikud ja abivalmis inimesed, kellel on väga head ideed. Tore oli see, et peale registreerimist võtsid sina, Aime, kohe edasise tegutsemise enda peale (see võttis meilt kõvasti pinget maha). Terve pidu oli suurepäraselt teie poolt läbi mõeldud: oli huvitavaid mänge, milles kõik said osaleda ning palju emotsionaalseid hetki. Peol ei tekkinud ühtegi sellist hetke, kus oleks igavust tundnud. Aare poolt mängitud muusika oli kõigile tuttav ning kaasahaarav. Ka külalised jäid peoga väga rahule, vanematele meeldis väga pulmaküünla süütamine ja sellega kaasnev. Ühesõnaga oli kõik nii nagu olime ette kujutanud! Suur tänu teile, et tegite selle päeva meile veelgi erilisemaks!

Eldin & Mario

Ansambel AARE ja pulmaema

Kuigi meie imelisest pulmapäevast on möödas juba rohkem kui kaks nädalat, ei ole emotsioonid veel vaibunud. Ning video vaatamine võimendas neid veelgi. Me jäime oma päevaga 100% rahule, kõik oli täiuslik. Me oleme teile mõlemale väga tänulikud, et aitasite meil seda päeva veelgi erilisemaks muuta. Ka külalistelt on tulnud teie kohta vaid ülipositiivsed kommentaarid, mõned mainisid isegi et tegemist oli parima pulmaga kus nad eales käinud on. Ja seda on meeletult tore kuulda.

Kristel & Marek

Ansambel AARE ja pulmaema

Kõige suuremad tänud pean ütlema meie pulmaemale (Aime Mäeorg) ja ansamblile „AARE” (Aare -ja Aime Mäeorg). Rahvas oli kogu aeg tegevuses, kõigil oli lõbus ning keegi ei istunud nurgas. Isegi sellised inimesed läksid kõigega kaasa, kellest seda eales ei oodanud. Ka pulmavideo oli nende poolt organiseeritud, see on väga põhjalik. Suured TÄNUD, et tegite selle päeva ideaalseks!

Marvy & Raimo

Ansambel AARE ja pulmaema

Teie tööga ehk õhtu sisustamisega jäime 100 % rahule. Pulmavideo oli kõige parem, piisavalt pikk ja kajastas kõike, mis pulmas toimus. Samuti jäid meie külalised teiega väga rahule, mängud olid toredad. See oli meie määldejääv pulm nii meile kui meie külalistele. Veelkord SUUR SUUR AITÄH, et nõustusite meie pulma organiseerima ehk sisustama.

Anu & Kalle