Pakume:

Tantsumuusika kaheliikmeliselt ansamblilt

AARE teeb eestikeelset tantsumuusikat polkast rockini. Esitame vanemaid kui ka kaasaegseid hitte ja omaloomingut. Kõlavad nii aeglane valss, jive, rumba, fokstrott, tango ja tantsida saab ka rocki, perekonnavalssi, jenkat, lambaadat, kankaani ja muudki.

Pulmaema

Koos noorpaariga koostame pulmapeo kava ja juhin pulmapidu alates registreerimisest/laulatusest kuni esimeste hommikutundideni. Pidu saab tore ja meeldejääv!

Õhtujuht

Oleme aidanud korraldada sünnipäevi-juubeleid nii noortele kui ka eakamatele; hõbe- ja kuldpulmi; firmade aastapäevi, jõulupidusid ja suvepäevi; klubiõhtuid; pereõhtuid; külapäevi; lastepidusid ja muid üritusi. Pidusid-pulmi korraldame enamasti koos ansambliga AARE, kuid oleme tantsumuusikat teinud ka teiste pulmaisade/õhtujuhtide juhitud pulmades ja pidudel. Eraldi peojuhina tellides (kui Teil juba on bänd tellitud) tegutseme kahekesi ja kaasas on ka kitarr, sest paneme laulma kogu rahva.

Videoteenus

Videotegijateks on Eeste Filmiamatööride Liitu kuuluvad Mäeorg Studio noored tegijad, kes on oma töödega esinenud mitmetel filmifestivalidel ka väljaspool Eestit. Videograafe on peol üks. Kogu pidu saab kaunilt jäädvustatud nii filmi kui fotodena! Kaotsi ei lähe ainuski oluline sõna, hetk ega meeleolu, sest plaanid on varem kooskõlastatud ja lõpptulemus on nauditav meenutus teie peost.

Garanteerime:

  • Meeldejääva ürituse ja rahulolu;
  • Hea tantsumuusika, eestikeelsed laulud;
  • Peo vastavalt Teie soovidele ja ootustele;
  • Kokkulepete kehtimise;
  • Soodsama hinna kui valite korraga mitu meie pakutavat teenust;
  • Hea hinna.