Antebellum Kennel
esileht tutvustus koerad kutsikad galerii lingid kontaktE-mail :  hali.tammeleht@gmail.com

+372 51976057


Tõututvustus

                     Tere, hea huviline!


Oled sattunud kenneli Antebellum kodulehele.
Meie kennel on FCI-s registreeritud aastal 2012 ning tegeleme ameerika staffordshire terjerite ehk lühendatult amstaffidega.
Kenneli omanikuks olen mina, Häli Tammeleht. Olen loomi armastanud kogu elu ning just koerad on need kõige huvitavamad minu jaoks. Amstaffidega puutusin esmakordselt kokku seoses oma tööga - olles assistent loomakliinikus. Ja peagi, peale tõuga tutvumist, saabus aastal 2007 minu koju Arabella (kodunimega Priima). 2011. aastal Immness Walk On The Wild ja 2012. aastal Sparrow Jack Ikhaya.

Mõne sõnaga ka amstaffidest läbi minu silmade. Tegemist on suurepärase tõuga, kes on tõeline sõber oma perenaisele / pere-mehele. Nad on väga lojaalsed ning soovivad olla parimad oma juhile. Lisaks eelpool nimetatud omadustele iseloomustab neid ka hea tervis ning intelligentne mõtlemine.
Kuigi amstaffide minevik ja maine ei ole just kõige positiivsemad, siis on nad väärt pühendumist ning tundma õppimist. Ja nii nagu iga koeraga, peab ka amstaffiga tegeledes olema kindlasti tahet koolitada ning veidi vaeva näha, et nad oleksid sotsiaalsed ning sõbralikud