ESL
 

Eesti seeniorsportlaste individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused petangis 2019


Eesti seeniorsportlaste 16. individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused petangis toimuvad pühapäeval, 26. mail 2019 algusega kell 11.00 Vokas, Metsa tn 2 staadionile rajatud petangiväljakutel. Link Delfi kaardile

Võistluste juhend

Võistluste tulemused: Exceli tabel PDF

Autasustamise fotosid näeb avalehel.

Varasemate võistluste tulemused


PDF:

2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019


Exceli tabelid:

2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

Osalejate arv


Eesti seeniorspordi meistrid
Individuaalne arvestus

Seisuga 26.05.2019

AastaMehed 40 - 59Mehed 60+ Naised 35 - 54Naised 55+
2003 Rein Koha Enn Laanemäe Vaige Ant
2004 Rein Koha Mati Kure Ly Limberg Maire Lepp
2006 Illart Majas Vladimir Valejev Sirje Viljaste Arija Rimbeniece
2007 Ivar Viljaste Kaarel Tigane Sirje Viljaste Arija Rimbeniece
Mehed 35 - 59
2008 Jaan Joonas Mati Kure Siiri Baranova Arija Rimbeniece
2009 Ivar Viljaste Mati Kure Rutt Voldek Silvi Labbi
M 35-49 M 50-59 M 60-69 M 70+ N 35-44 N 45-59 N 60-69 N 70+
2010 Jaan Lüitsepp Johannes Neiland Enno Konsa Mati Kure Airi Kruusma Ruti Loid Elli Piller
Agnes Sirkel †
2011 Anti Alasi Ivar Viljaste Kaido Antsve Boriss Klubov Riina Hein Heili Vasser Arija Rimbeniece
Agnes Sirkel †
2012 Märt Lindsalu Ivar Viljaste Vladimir Ogneštšikov Karla Purgats Ljudmilla Lüitsepp Heili Vasser Jelena Brakina Arija Rimbeniece
2013 Tiit Kattai Ivar Viljaste Tõnu Haga Enno Konsa Ljudmilla Lüitsepp Marina Vallik Endla Antsve
Agnes Sirkel †
2014 Tiit Kattai Tiit Palk Ivar Viljaste Uudo Blaasen Irene Võrklaev Varje Reede Endla Antsve Elli Piller
2015 Tiit Kattai Ülo Piik Ivar Viljaste Karla Purgats Kertu Palm Mare Kingissepp Endla Antsve Helle Siidla
2016 Argo Sepp Ülo Piik Avo Tagen Mihkel Lillemets Marge Mägi Merike Lusbo Marta Ruus Arija Rimbeniece
M 35-49 M 50-59 M 60-69 M 70-79 M 80+ N 35-49 N 50-59 N 60-69 N 70-79 N 80+
2017 Aimar Poom Mait Metsla Avo Tagen Rein Koha Uudo Blaasen Anneli Kattai Sirje Viljaste Jelena Brakina Elli Piller Klavdia Piik
2018 Aimar Poom Igor Kostin Ivar Viljaste Elmo Lageda Uudo Blaasen Svetlana Veski Mare Kingissepp Ille Sõrmus Arija Rimbeniece Klavdia Piik
2019 Janek Tarto Ülo Piik Mait Metsla Vladimir Ogneštšikov Mihkel Lillemets Kertu Palm Ljudmila Varendi Heili Vasser Tiiu Haga Klavdia Piik

Eesti seeniorsportlaste meistrivõistlused
Võistkondlik arvestus

Seisuga 26.05.2019

Aasta1. koht2. koht3. koht4. koht 5. koht6. koht7. koht8. kohtToimumis-
koht
2003 Jõgevamaa / Tartumaa / Võrumaa / Valgamaa / Harjumaa / L-Virumaa Põltsamaa
2004 Võrumaa Tartumaa I-Virumaa Jõgevamaa Tallinn Valgamaa L-Virumaa Raplamaa Kohtla-Järve
2006 Võrumaa I-Virumaa Jõgevamaa Valgamaa Tartumaa L-Virumaa Tallinn Raplamaa Võru
2007 Võrumaa I-Virumaa Valgamaa Tartumaa L-Virumaa Viljandimaa Jõgevamaa Tallinn Otepää
2008 Võrumaa Valgamaa Tartumaa L-Virumaa Jõgevamaa I-Virumaa/Raplamaa Otepää
2009 e I-Virumaa Võrumaa Valgamaa Tartumaa L-Virumaa Jõgevamaa Viljandimaa Raplamaa Põltsamaa
2010 e I-Virumaa Tartumaa Võrumaa Viljandimaa Jõgevamaa Valgamaa L-Virumaa F Viljandi
2011 e I-Virumaa Läänemaa Tallinn Tartumaa Võrumaa L-Virumaa Jõgevamaa 8. Viljandimaa
9. Järvamaa
F Tallinn
2012 I-Virumaa Läänemaa Võrumaa Tartumaa Valgamaa L-Virumaa Jõgevamaa F K-Nõmme
2013 Võrumaa I-Virumaa Läänemaa Tartumaa Valgamaa L-Virumaa Haapsalu
2014 e I-Virumaa Läänemaa Valgamaa Tartumaa Võrumaa Jõgevamaa Viljandimaa L-Virumaa Põltsamaa
2015 e I-Virumaa Läänemaa Võrumaa Valgamaa Tartumaa L-Virumaa Raplamaa Saaremaa U, FTartu
2016 m e Valgamaa Võrumaa I-Virumaa Läänemaa Tartumaa L-Virumaa Viljandimaa Jõgevamaa U, FValga
2017 m I-Virumaa Valgamaa Tartumaa Võrumaa Läänemaa L-Virumaa Saaremaa Viljandimaa U, FValga
2018 I-Virumaa Tartumaa Valgamaa Läänemaa Võrumaa L-Virumaa Hiiumaa Voka
2019 I-Virumaa Läänemaa Tartumaa Võrumaa Valgamaa Järvamaa L-Virumaa Voka
ESL