Eesti meistrid

Seisuga 26.05.2019

KuupäevNimiMänguviisKlassToimumiskoht
L, 21.01.2006 Tõnis Neiland Üksik Juuniorid Tallinn, Keevise 12 petangihall
L, 02.09.2006 Tõnis Neiland Üksik Juuniorid Tallinn, TTÜ spordihoone kõrval
L, 30.08.2008 Ivar Viljaste, Meelis Münt, Veiko Proos Trio Tallinn, Pirita mänguväljakud
P, 08.01.2012 Oskar Sepp Tulist F, U Juuniorid K-Järve, Vanalinna petangihall
Anna Romanenko Naised K-Järve, Vanalinna petangihall
P, 08.04.2012 Alari Keedus, Kuno Kolk, Marek Kolk,
Rene Kundla
Trio U Tallinn, Kalevi petangihall
L, 02.02.2013 Ivar Viljaste, Silver Kingissepp Duo Tallinn, Kalevi petangihall
L, 23.03.2013 Hillar Neiland, Kadri Arunurm, Kalju Olmre Segatrio U K-Järve, Vanalinna petangihall
L, 22.03.2014 Ivar Viljaste, Ülo Piik Duo U K-Järve, Vanalinna petangihall
L, 24.01.2015 Ivar Viljaste, Sirje Viljaste, Ülo Piik Segatrio U K-Järve, Vanalinna petangihall
L, 21.03.2015 Aarne Välja, Ivar Viljaste Duo U Tallinn, Spordi 11 petangihall
P, 31.05.2015 Ivar Viljaste Üksik F, U Mehed Tallinn, TTÜ spordihoone taga
P, 20.03.2016 Kadri Arunurm, Mait Metsla, Matti Vinni Segatrio F, U Tallinn, Algi 38 petangihall
L, 10.06.2017 Ivar Viljaste Üksik Mehed Jõhvi, Neptun
L, 10.06.2017 Oskar Sepp Üksik Juuniorid Jõhvi, Neptun
L, 19.08.2017 Ivar Viljaste, Kadri Arunurm, Kalju Olmre Segatrio K-Järve, spordihoone taga
L, 09.03.2019 Kenneth Muusikus, Tõnis Neiland Duo Voka petangihall
L-P, 25.-26.05.2019 Ivar Viljaste, Kalju Olmre, Matti Vinni, Toomas Hoole Trio 55+ K-Järve, spordihoone taga
...

Rasvases trükis on Ida-Virumaa mängijad Punasega on naised Rohelise taustaga on juuniorid
Sinise taustaga on sisehalli võistlused

Kohtla-Järve meistrid

Seisuga 16.09.2018

AastaÜksikmängDuoTrio
2000 Rene Kundla Alari Keedus, Rene Kundla  –
2001 Leonid Sbitnev † Lemmit Toomra, Tõnu Kapper  –
2002 Tõnu Kapper German Terehhov, Oleg Frolov Enno Konsa, Lemmit Toomra, Tõnu Kapper
2003 Enno Konsa Enno Konsa, Tõnu Kapper Andres Veski, Aulis Paal, Matti Vinni
2004 Meelis Münt (Tln) Andres Veski, Matti Vinni Enno Konsa, Lemmit Toomra, Tõnu Kapper
2005 Kalju Olmre (Tln) Alari Keedus, Rene Kundla Enno Konsa, Lemmit Toomra, Rene Kundla
2006 Sirje Viljaste Johannes Neiland, Tanel Vähk Enno Konsa, Johannes Neiland, Tanel Vähk
2007 Tanel Vähk F Ivar Viljaste, Tanel Vähk F Ivar Viljaste, Sirje Viljaste, Tanel Vähk F
2008 Tanel Vähk F Enno Konsa, Johannes Neiland Ivar Viljaste, Sirje Viljaste, Tõnu Kapper F
2009 F F, F, Ivar Viljaste F F, Johannes Neiland, Mait Metsla F F, Enno Konsa, Johannes Neiland, Lemmit Toomra
2010 Ivar Viljaste Hillar Neiland, Tanel Vähk Hillar Neiland, Tanel Vähk, Tõnis Neiland
2011 Johannes Neiland Elmo Lageda, Kalle Orro Aarne Välja, Ivar Viljaste, Kristo Viljaste F
2012 Jaan Sepp F Elmo Lageda, Tõnu Kapper Ivar Viljaste, Sirje Viljaste, Rene Kundla
2013 Ivar Viljaste Ivar Viljaste, Sirje Viljaste Ivar Viljaste, Kristo Viljaste, Sirje Viljaste
2014 Ivar Viljaste Ivar Viljaste, Kristo Viljaste Aarne Välja, Sirje Viljaste, Ülo Piik
2015 Ivar Viljaste Tõnu Piik, Ülo Piik Aarne Välja, Ivar Viljaste, Sirje Viljaste
2016 Matti Vinni Ivar Viljaste, Kristo Viljaste Argo Sepp, Kalle Orro, Tõnu Piik, Ülo Piik
2017 Oskar Sepp Ivar Viljaste, Matti Vinni Ivar Viljaste, Janek Tarto, Matti Vinni
2018 Ivar Viljaste Ivar Viljaste, Kristo Viljaste Elmo Lageda, Tõnu Piik, Ülo Piik
2019 ...

Kohtla-Järve karikavõistluste võitjad

Seisuga 13.06.2019

AastaKarikasÜksikmängDuoTrio
2002 Peeter Lüdig (Türi) (M),
Linda Ilmjärv (Paide) (N)
Peeter Lüdig (Türi) Linda Ilmjärv (Paide),
Peeter Lüdig (Türi)
Enno Konsa, Lemmit Toomra,
Tõnu Kapper
2003 Lemmit Toomra Rene Kundla Lemmit Toomra,
Tõnu Kapper
Elon Mäetaga, Jaanus Külmhallik,
Mait Metsla
2004 Enno Konsa Enno Konsa Lemmit Toomra,
Hillar Neiland
Enno Konsa, Lemmit Toomra,
Tõnu Kapper
2005 Elmo Lageda Elmo Lageda German Terehhov,
Tõnu Kortel
Jonannes Neiland, Karla Purgats,
Tõnis Neiland
2006 Jonannes Neiland Ivar Viljaste Jonannes Neiland,
Tõnis Neiland
Hugo Müüdla, Karla Purgats,
Lemmit Toomra
2007 Ivar Viljaste Mait Metsla F Ivar Viljaste,
Tanel Vähk F
Aigi Orro, Elmo Lageda,
Kalle Orro F
2008 Vladimir Ogneštšikov Enno Konsa F Elmo Lageda,
Vladimir Ogneštšikov F
Enno Konsa, Jonannes Neiland,
Karla Purgats F
2009 Hillar Neiland Ivar Viljaste F F, F, Jonannes Neiland,
Mait Metsla F F
Hillar Neiland, Tanel Vähk,
Tõnis Neiland F
2010 Ivar Viljaste Elmo Lageda Ivar Viljaste,
Kristo Viljaste
Andres Veski, Mait Metsla,
Matti Vinni
2011 Elmo Lageda Johannes Neiland F Elmo Lageda,
Vladimir Ogneštšikov
Aarne Välja, Ivar Viljaste,
Kristo Viljaste F
2012 Ivar Viljaste Vadim Tihhonjuk F Ivar Viljaste,
Kristo Viljaste F
Mait Metsla, Matti Vinni,
Pjotr Nikkar †
2013 Ivar Viljaste Elmo Lageda Ivar Viljaste,
Sirje Viljaste
Mait Metsla, Matti Vinni,
Pjotr Nikkar †
2014 Elmo Lageda Elmo Lageda Elmo Lageda,
Vladimir Ogneštšikov
Aarne Välja, Sirje Viljaste,
Ülo Piik
2015 Elmo Lageda Elmo Lageda F Elmo Lageda,
Vladimir Ogneštšikov
F
Aarne Välja, Hugo Müüdla,
Ivar Viljaste
F
2016 Ivar Viljaste Ivar Viljaste Ivar Viljaste,
Kristo Viljaste
Ivar Viljaste, Janek Tarto,
Sirje Viljaste
2017 Ivar Viljaste Emil Murzajev Ivar Viljaste,
Vladimir Ogneštšikov
Ivar Viljaste, Janek Tarto,
Sirje Viljaste
2018 Ivar Viljaste Ivar Viljaste Ivar Viljaste,
Kristo Viljaste
Argo Sepp, Ivar Viljaste,
Kristo Viljaste
2019 Ivar Viljaste Ivar Viljaste Elmo Lageda, Tõnu Piik Ivar Viljaste, Matti Vinni,
Oleg Rõndenkov
2020 ...



Jõhvi meistrid

Seisuga 29.07.2018

AastaÜksikmängDuoTrio
2001 Tõnu Kapper (M),
Annika Neiland (N)
Lemmit Toomra, Tõnu Kapper  –
2002 Janek Kiisk (Tln) Enno Konsa, Hannes Konsa  –
2003 Kalju Olmre (Tln) Hanno Liiva, Rain Uusküla (Tln) Gern Koha, Sten Olmre, Margus Limberg (Tln)
2004 Enno Konsa Ivar Viljaste, Sirje Viljaste Heldur Niinepuu, Hugo Müüdla, Karla Purgats
2005 Enno Konsa Andres Veski, Matti Vinni Johannes Neiland, Karla Purgats, Tõnis Neiland
2006 Tõnis Neiland Ivar Viljaste, Sirje Viljaste Hugo Müüdla, Karla Purgats, Lemmit Toomra
2007 Ivar Viljaste Hugo Müüdla, Paavel Vähk Andres Veski, Mait Metsla, Matti Vinni
2008 Tanel Vähk Enno Konsa, Johannes Neiland Heldur Oksmaa, Paavel Vähk, Tanel Vähk,
Tõnis Neiland F
2009 Ivar Viljaste F Tanel Vähk, Tõnis Neiland F Aarne Välja, Rutt Voldek, Sirje Viljaste F
2010 Hillar Neiland Enno Konsa, Johannes Neiland,
Meelis Luud
Aarne Välja, Andrei Grintšak, Elmo Lageda
2011 Ivar Viljaste F Aarne Välja, Ivar Viljaste Aarne Välja, Ivar Viljaste, Kristo Viljaste
2012 Hillar Neiland F Ivar Viljaste, Kristo Viljaste Ivar Viljaste, Kristo Viljaste, Sirje Viljaste F
2013 Hillar Neiland Ivar Viljaste, Sirje Viljaste Hillar Neiland, Hugo Müüdla, Karla Purgats
2014 Elmo Lageda Mait Metsla, Matti Vinni Ivar Viljaste, Mait Metsla, Matti Vinni
2015 Aarne Välja Andres Veski, Svetlana Sobolko F Aarne Välja, Ivar Viljaste, Sirje Viljaste
2016 Ülo Piik Ivar Viljaste, Kristo Viljaste, Sirje Viljaste Andrei Grintšak, Daniil Alekankin, Emil Murzajev
2017 Oskar Sepp Andres Veski, Svetlana Veski Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste
2018 Elmo Lageda Ivar Viljaste, Kristo Viljaste Boriss Klubov, Elmo Lageda, Tõnu Piik
2019 ...

I-Viru reitingu
võitjad

Seisuga 30.09.2018

AastaNimi
2002 Tõnu Kapper
2003 Enno Konsa
2004 Enno Konsa
2005 Enno Konsa
2006 Johannes NeilandF
2007 Ivar ViljasteF
2008 Tõnis NeilandF
2009 Ivar ViljasteF
2010 Ivar Viljaste
2011 Ivar Viljaste
2012 Ivar ViljasteF
2013 Ivar Viljaste
2014 Ivar Viljaste
2015 Ivar Viljaste
2016 Ivar Viljaste
2017 Oskar Sepp
2018 Ivar Viljaste
2019 ...

Voka murutur-
niiride võitjad

Seisuga 17.06.2018

AastaNimi
2002 Urmas Jõeäär
2003 Kalle Orro
2004 Elmo Lageda
2005 Elmo Lageda
2006 Ivar Viljaste
2007 Ivar Viljaste F
2008 Andres Viisitam F
2009 Elmo Lageda F
2010 Ivar Viljaste
2011 Elmo Lageda
2012 Boriss Klubov
2013 Hillar Neiland
2014 Janek Tarto
2015 Ülo Piik
2016 Tõnu Piik
2017 Elmo Lageda
2018 Elmo Lageda
2019 ...

Tulistamise
võitjad

Seisuga 28.06.2018

AastaNimi
2002  –
2003  –
2004  –
2005  –
2006  –
2007 Ivar Viljaste F
2008 Tõnis Neiland F
2009 Tanel Vähk F
2010 Hillar Neiland
2011 Enno Konsa F
2012 Kalle Orro F
2013 Ülo Piik
2014 Ivar Viljaste
2015 Ivar Viljaste
2016 Ivar Viljaste
2017 Oskar Sepp
2018 Boriss Klubov
2019 ...

Mäetaguse
karika võitjad

Seisuga 01.10.2017

AastaNimi
2002  –
2003  –
2004  –
2005  –
2006  –
2007  –
2008  –
2009  –
2010 Elmo Lageda
2011 Ivar Viljaste F
2012 Hillar Neiland F
2013 Elmo Lageda
2014 Ülo Piik
2015 Aarne Välja
2016 Ülo Piik
2017 Ülo Piik
2018
2019 ...

Eesti seeniorspordi meistrid
Individuaalne arvestus

Seisuga 26.05.2019

AastaMehed 40 - 59Mehed 60+ Naised 35 - 54Naised 55+
2003 Rein Koha Enn Laanemäe Vaige Ant
2004 Rein Koha Mati Kure Ly Limberg Maire Lepp
2006 Illart Majas Vladimir Valejev Sirje Viljaste Arija Rimbeniece
2007 Ivar Viljaste Kaarel Tigane Sirje Viljaste Arija Rimbeniece
Mehed 35 - 59
2008 Jaan Joonas Mati Kure Siiri Baranova Arija Rimbeniece
2009 Ivar Viljaste Mati Kure Rutt Voldek Silvi Labbi
M 35-49 M 50-59 M 60-69 M 70+ N 35-44 N 45-59 N 60-69 N 70+
2010 Jaan Lüitsepp Johannes Neiland Enno Konsa Mati Kure Airi Kruusma Ruti Loid Elli Piller
Agnes Sirkel †
2011 Anti Alasi Ivar Viljaste Kaido Antsve Boriss Klubov Riina Hein Heili Vasser Arija Rimbeniece
Agnes Sirkel †
2012 Märt Lindsalu Ivar Viljaste Vladimir Ogneštšikov Karla Purgats Ljudmilla Lüitsepp Heili Vasser Jelena Brakina Arija Rimbeniece
2013 Tiit Kattai Ivar Viljaste Tõnu Haga Enno Konsa Ljudmilla Lüitsepp Marina Vallik Endla Antsve
Agnes Sirkel †
2014 Tiit Kattai Tiit Palk Ivar Viljaste Uudo Blaasen Irene Võrklaev Varje Reede Endla Antsve Elli Piller
2015 Tiit Kattai Ülo Piik Ivar Viljaste Karla Purgats Kertu Palm Mare Kingissepp Endla Antsve Helle Siidla
2016 Argo Sepp Ülo Piik Avo Tagen Mihkel Lillemets Marge Mägi Merike Lusbo Marta Ruus Arija Rimbeniece
M 35-49 M 50-59 M 60-69 M 70-79 M 80+ N 35-49 N 50-59 N 60-69 N 70-79 N 80+
2017 Aimar Poom Mait Metsla Avo Tagen Rein Koha Uudo Blaasen Anneli Kattai Sirje Viljaste Jelena Brakina Elli Piller Klavdia Piik
2018 Aimar Poom Igor Kostin Ivar Viljaste Elmo Lageda Uudo Blaasen Svetlana Veski Mare Kingissepp Ille Sõrmus Arija Rimbeniece Klavdia Piik
2019 Janek Tarto Ülo Piik Mait Metsla Vladimir Ogneštšikov Mihkel Lillemets Kertu Palm Ljudmila Varendi Heili Vasser Tiiu Haga Klavdia Piik

Eesti seeniorsportlaste meistrivõistlused
Võistkondlik arvestus

Seisuga 26.05.2019

Aasta1. koht2. koht3. koht4. koht 5. koht6. koht7. koht8. kohtToimumis-
koht
2003 Jõgevamaa / Tartumaa / Võrumaa / Valgamaa / Harjumaa / L-Virumaa Põltsamaa
2004 Võrumaa Tartumaa I-Virumaa Jõgevamaa Tallinn Valgamaa L-Virumaa Raplamaa Kohtla-Järve
2006 Võrumaa I-Virumaa Jõgevamaa Valgamaa Tartumaa L-Virumaa Tallinn Raplamaa Võru
2007 Võrumaa I-Virumaa Valgamaa Tartumaa L-Virumaa Viljandimaa Jõgevamaa Tallinn Otepää
2008 Võrumaa Valgamaa Tartumaa L-Virumaa Jõgevamaa I-Virumaa/Raplamaa Otepää
2009 e I-Virumaa Võrumaa Valgamaa Tartumaa L-Virumaa Jõgevamaa Viljandimaa Raplamaa Põltsamaa
2010 e I-Virumaa Tartumaa Võrumaa Viljandimaa Jõgevamaa Valgamaa L-Virumaa F Viljandi
2011 e I-Virumaa Läänemaa Tallinn Tartumaa Võrumaa L-Virumaa Jõgevamaa 8. Viljandimaa
9. Järvamaa
F Tallinn
2012 I-Virumaa Läänemaa Võrumaa Tartumaa Valgamaa L-Virumaa Jõgevamaa F K-Nõmme
2013 Võrumaa I-Virumaa Läänemaa Tartumaa Valgamaa L-Virumaa Haapsalu
2014 e I-Virumaa Läänemaa Valgamaa Tartumaa Võrumaa Jõgevamaa Viljandimaa L-Virumaa Põltsamaa
2015 e I-Virumaa Läänemaa Võrumaa Valgamaa Tartumaa L-Virumaa Raplamaa Saaremaa U, FTartu
2016 m e Valgamaa Võrumaa I-Virumaa Läänemaa Tartumaa L-Virumaa Viljandimaa Jõgevamaa U, FValga
2017 m I-Virumaa Valgamaa Tartumaa Võrumaa Läänemaa L-Virumaa Saaremaa Viljandimaa U, FValga
2018 I-Virumaa Tartumaa Valgamaa Läänemaa Võrumaa L-Virumaa Hiiumaa Voka
2019 I-Virumaa Läänemaa Tartumaa Võrumaa Valgamaa Järvamaa L-Virumaa Voka

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused petangis

Seisuga 03.06.2018

Aasta1. koht2. koht3. koht4. koht 5. koht6. koht7. koht8. kohtToimumis-
koht
2008 I-Virumaa Võrumaa L-Virumaa Tartumaa Harjumaa Jõgevamaa FK-Nõmme
2009 I-Virumaa Valgamaa Võrumaa Tartumaa Viljandimaa Valga
2010 I-Virumaa Hiiumaa Tartumaa Valgamaa Kärdla
2012 I-Virumaa Läänemaa Tartumaa Valgamaa Võrumaa Jõhvi
2013 Võrumaa Läänemaa Valgamaa Tartumaa I-Virumaa Haapsalu
2014 Valgamaa Tartumaa Läänemaa Võrumaa Tartu
2016 Valgamaa Võrumaa Läänemaa Tartumaa Raplamaa Valga
2017 Läänemaa Võrumaa Valgamaa Tartumaa I-Virumaa Saaremaa Valga
2018 Läänemaa Tartumaa I-Virumaa Võrumaa Valgamaa Voka
2019 ...

Eesti klubide karikas

Seisuga 06.05.2018

Aasta1. koht2. koht3. koht4. koht 5. koht6. koht7. koht8. koht9. kohtToimumis-
koht
2004 Optima Maestro I Falck Kärdla Maestro II Maesto III Tallinn
2005 Optima I Maestro II Maestro I Optima II 5-7. Maestro III / Falck / Kärdla Tallinn
2006 Optima I Maestro I 3-4. Kärdla / Optima II 5-6. Maestro II / Maestro III Tallinn
2007 Optima Maestro I Maestro II Kärdla Maestro III SKH Kunda
orienteeru-misklubi
Üks-Teist 9. K-J / Jõhvi
10. Madimus
11. Võru
12. Tartu
FKohtla-
Nõmme
2008 Optima SKH I Maestro I Kärdla I Kalev Maestro II SKH II Küti 9. Kärdla II
10. Valga II
11. Valga I
12. Tartu
Valga
2009 Optima Kärdla I SKH I Maestro I Kalev L-Virumaa SVK Küti SKH II 9. Maestro II
10. Kärdla II
11. Kärdla III
Tallinn
2010 Optima Kalev I Kärdla II Kalev II Kärdla I SKH II 7-9.Maestro I / SKH I / Maestro II Tallinn
2011 r Kärdla I SKH Optima Kalev I Tartu Kalev Kalev II 7-8.Maestro / Kärdla II (loobusid) Tallinn
2012 SKH Wicia Üks-Teist Mäetaguse Kalev FJõhvi
2013 Kärdla III Maestro SKH Kärdla I Valga I Kärdla II 7. Kalev / Üks-Teist / Valga II / Wicia Tallinn
2014 r Kärdla I Kalev Wicia I SKH 5-8. Valga I / Valga II / Kärdla II / Wicia II Tallinn
2015 F Kärdla I SKH I Kärdla II Küti 5-8. Kalev  /  Wicia  /  Valga  /  SHK II Tallinn
2016 F Kärdla SKH I Saku Küti 5-7. Wicia / SHK II / Valga Saku
2017 Klubide karikas hakkab toimuma EuroCUP-ile eelneva aasta sügise asemel jooksva aasta kevadel. Tallinn
2018 Saku Kärdla Valga Tartu Kalev Wicia Küti SKH Viru SK Voka
2019 ...

SHK – Kohtla-Järve Spordihuvi klubi

Üks-Teist – Jõhvi lauatennise klubi LTK Üks-Teist

Viru SK – Viru spordiklubi (Voka)