KODUKAS

Teisipäev,
14. Juuli 2020

KUIDAS VALMISTADA VESINIKUPOMMI
KUIDAS VALMISTADA VESINIKUPOMMI

Mõnigi tudengitelt uudisegruppidesse saadetud sõnum (100 rida tsitaati, originaaltekst "Bullshit!!!", 50 rida signatuuri) paneb arvama, et arvutiklassides on vahel igavavõitu. Teretulnud vaheldust võiksid ehk pakkuda lombitaguste saatusekaaslaste kogemused.
 1. Logi sisse, oota umbes sekund, mana näole ehmunud ilme ja karjata: "Oh jumal, nad leidsid mind üles!"
 2. Naera ohjeldamatult umbes kolm minutit, siis lõpeta järsult ja uuri kahtlustavalt igaüht, kes sinu pole vaatab.
 3. Lülita arvuti välja ja kurda laborandile, et see neetud värk ei tööta. Kui ta on masina sisse lülitanud ja tööle pannud, oota viis minutit ja korda protseduuri veel mõned korrad.
 4. Toksi pööraselt, pidades aeg-ajalt vahet, et põrnitseda tigedalt oma naabrit.
 5. Mine enne teisi kohale ja ühenda iga arvutiga mõne teise arvuti monitor.
 6. Kirjuta programm, mis mängib Smurfide tunnusmeloodiat, ning lase ta maksimaalsel helitugevusel tsüklisse.
 7. Tööta veidi aega normaalselt, siis uuri ekraani, võpata ja poe laua alla.
 8. Küsi oma naabrilt, kas ta teab, kuidas pääseda Pentagoni ülisalajastesse failidesse.
 9. Tee meili kaudu lähenemiskatseid tundmatutele.
 10. Enne arvuti sisselülitamist soorita ta ees väike ohverdusrituaal.
 11. Too kaasa mootorsaag, kuid ära seda kasuta. Kui keegi peaks küsima, miks see sul kaasas on, ütle salapäraselt. "Igaks juhuks..."
 12. Toksi veidi aega, siis hakka äkki kiruma kõike halba oma elus. Tee seda kolm minutit, siis toksi jälle edasi.
 13. Astu sisse, heida endalt rõivad ja asu toksima, vahtides kõiki teisi nii, nagu oleksid nad kõik hullud.
 14. Enne töö alustamist süüta oma masina ümber pentagrammina paigutatud küünlad.
 15. Küsi, kas kellelgi pole vaba flopit. Paku 30 krooni. Jätka küsimist, kuni keegi on nõus müüma. Nüüda tõmba oma püksiluku vahelt flopi ja teata: "Oijah, see läks mul meelest ära."
 16. Alati, kui vajutad millegi käivitamiseks klahvi ENTER, palveta: "Ohpalunpalunpalunpalun...", tulemuse ilmumisel aga karju: "JESS!!!"
 17. Kettasõda!
 18. Hakka silitama naaberarvuti taga istujat. (Kui sa teda ei tunne, võid niiviisi ühtlasi leida uusi sõpru.)
 19. Võta kõrs hammaste vahele ja pista käed tasku. Vajuta klahve ainult kõrrega.
 20. Kui istud pöördtoolis, keerle sellega töötluse aegadel, lauldes "Mutionu".
 21. Joonista paberitükile naine/mees. Kleebi see oma monitorile. Püüa teda võrgutada. Käitu, nagu vihkaks ta sind, ning siis kurda valjusti, et naised/mehed pole midagi väärt.
 22. Püüa toppida laserketast 3,5-tollisesse flopidraivi. Kutsu laborant ja kaeba, et see ei õnnestu.
 23. Kui oled IBM-i masina taga, küsi pärast sisselülitamist valjusti, miks õuna pilti ei tule.
 24. Prindi välja Shakespeare'i kogutud teosed. Kui kõik see on (paari nädala pärast) käes, ütle, et sul oli sealt üht tsitaati vaja.
 25. Istu ja põrnitse ekraani, häälekalt küüsi närides. Närimissaadused sülita oma naabri jalgade ette.
 26. Põrnitse ekraani, kirista hambaid, pea vahet, heida pilk naabrile. Korda protseduuri. Ära mine liiale, nii et naaber plahvataks - see viiks pinge asjatult alla.
 27. Kui sul on pikad juuksed, pea tippimisega pisut vahet, lõika mõni pikem salk pisut lühemaks ja jäta lõikamissaadused naabri klaviatuurile.
 28. Pane oma lauale briti kuningliku perekonna suur kuldraamis portree ja kuuluta valjusti, et see innustab sind.
 29. Tule kohale, mitu paari sokke jalas. Võta kingad jalast ja pane nad monitori peale. Võta sokid kihthaaval jalast ja drapeeri nendega monitori külgi. Deklameeri haiku puuvilla peenest ilust plastikul.
 30. Võta klaviatuur sülle ja istu arvutilaua alla. Tipi seal kogu oma töö. Seejärel mine labori juhataja juurde ja kurda halbu töötingimusi.
 31. Naera hüsteeriliselt, karju: "Te kõik põlete veel leekides!" ja jätka oma tööd.
 32. Võta kaasa süsihappejääd ja pane oma arvuti "suitsema".
 33. Kinnista igale klahvile mingi toon (nt kustutusklahvile la-bemoll, B-tähele fa-dies jne). Igal klahvivajutusel ümise tooni valjusti kaasa. Tee kogu oma töö sel meetodil.
 34. Püüa oma hiir ära süüa.
 35. Laena kelleltki klaviatuur. Mina ta juurde, küsi: "Vabandust, kas ma võin hetkeks laenata?", tõmba klaviatuuri pistik välja ja võta klaviatuur kaasa.
 36. Too kaasa peotäis magneteid ja nalja saab laialt.
 37. Kui arvutad midagi, tõmba välja arvelaud ja teata, et vahel on vanaviisi kõige parem.
 38. Mängi labori kõige võimsamal arvutil paar tundi Tetrist.
 39. Toksi lärmakalt üht ja sama klahvi, kuni naaber seda märkab (selleks sobib tühikuklahv, siis ei sodi sa oma tööd ära). Nüüd uuri oma naabri klaviatuuri, toksi mõned korrad ta kustutusklahvi (Del) ja küsi: "Kas sinu kustutusklahv töötab?" vanguta pead ja jätka oma klaviatuuril tühikuklahvi toksimist. Korda tsüklit, kuni oled kustutanud umbes lehekülje võrra naabri teksti. Seejärel hüüata: "no mis sa kostad! Ma vajutasin ju kogu aeg tühikut! Pole ime, et ei kustutanud. Haa!" Prindi oma tekst tekst välja ja lahku.
 40. Võta oma flopi draivist välja ja peida ära. Mine ja kurda õppejõule, et arvuti sõi su flopi ära. (Efekti lisamiseks määri draivi esiküljele lateksliimi. Väida, et su arvuti ilastab.)
 41. Jõllita oma naabri ekraani, mana näole hämmastunud ilme, plahvata naerma ja küsi valjusti: "Sina tegid või?" Naera edasi, korja oma asjad kokku ja lahku valjusti hirnudes.
 42. Näita näpuga midagi ekraanil. Leelota mingis väljamõeldud keeles paar minutit, tehes samal ajal kätega keerulisi þeste. Vajuta sisestusklahvi või hiirenuppu, karga eemale ja karju: "PIKALIII!!!" Piilu laua alt, mine arvuti juurde tagasi ja ohka kergendatult: "Mõnus. Seekord läks õnneks." Tipi rahulikult edasi.
 43. Jahi nähtamatuid putukaid.
 44. Vaata, kes kirjutavad mingis uudisegrupis. Vali sealt keegi täiesti tundmatu ja vestle temaga pikalt nagu eluaegse tuttavaga. Tõmba uttu, enne kui ta taipab, et ta sind üldse ei tunne.
 45. Too kaasa pisike makk, mille kassetil on täiesti absurdsed heliefektid. Kohtle seda nagu arvutit ja mana näole hämmastunud ilme.
 46. Võta pliiats ja hakka ekraanile kirjutama. Kiru pliiatsi kehva kvaliteeti.
 47. Tule arvutiruumi, haruldast liiki lilled juustes. Naera lakkamatult. Tipi üks rida, naeraõnnelikult, hüüata: "Oi, kui mõnus sa oled!" ja suudle ekraani. Korda seda protseduuri iga rea järel. Mine veel rohkem ekstaasi ja emba klaviatuuri. Lõpuks emba oma naabrit, seejärel laboranti ja kõnni välja.
 48. Torma arvutiruumi kisaga "Viimnepäev on käes!!!" Istu rahulikult maha ja hakka toksima.
 49. Astu rahulikult sisse, käes Black&Deckeri mootorsaag. Tõmba ta käima, mine lähima laua juurde ja lausu: "Anna see masin siia, muidu on mu rotveileril nädalaks ajaks liha olemas."
 50. Kaks sõna: Tesla trafo.
Reklaam

Mölamaffia

Estprog

Kodus ja Võõrsil

Copyright © 2003-2006 Stemugram

1 külastaja