KODUKAS

Teisipäev,
14. Juuli 2020

EUROOPA LIIDU JUHID
EUROOPA LIIDU JUHID

Euroopa Komisjoni presidendid
pilt
Walter Hallstein
(17.11.1901-29.03.1982)
31.01.1958-30.06.1967
Saksamaa
pilt
Jean Rey
(15.07.1902-19.05.1983)
01.07.1967-01.07.1970
Belgia
pilt
Franco Maria Malfatti
(13.06.1927-10.01.1991)
02.07.1970-22.03.1972
Itaalia
pilt
Sicco Mansholt
(13.09.1908-29.06.1995)
22.03.1972-05.01.1973
Holland
pilt
François-Xavier Ortoli
(16.02.1925)
09.01.1973-05.01.1977
Prantsusmaa
pilt
Roy Harris Jenkins
(11.10.1920-05.01.2003)
11.01.1977-05.01.1981
Suurbritannia
pilt
Gaston Thorn
(03.09.1928)
12.01.1981-05.01.1985
Luxembourg
pilt
Jacques Delors
(20.07.1925)
15.01.1985-05.01.1995
Prantsusmaa
pilt
Jacques Santer
(18.05.1937)
24.01.1995-14.07.1999
Luxembourg
pilt
Manuel Marin Gonzalez
(21.10.1949)
14.07.1999-15.09.1999 tunnustamata
Hispaania
pilt
Romano Prodi
(07.08.1939)
15.09.1999-
Itaalia
Reklaam

Mölamaffia

Estprog

Kodus ja Võõrsil

Copyright © 2003-2006 Stemugram

1 külastaja